SZYBY

SZYBY DO SAMOCHODÓW -  RÓŻNE MARKI

PUNKT WYMIANY SZYB SAMOCHODOWYCH - TEL. 693 - 289 - 316

 

Podwarszawska firma „Karad” oferuje Państwu szyby do samochodów różnych marek. Punkt wymiany szyb znajduje się w podwarszawskiej Białołęce. Serdecznie zapraszamy do siedziby naszej firmy!

 

SPRZEDAŻ SZYB SAMOCHODOWYCH
Domeną naszej firmy jest sprzedaż szyb do różnych pojazdów. Firma „Karad” oferuje swoim klientom różne typu szyb do ich pojazdów. Zaopatrzą się Państwo u nas w szyby czołowe, szyby tylne oraz szyby boczne. A wszystko to w atrakcyjnych i przystępnych cenach, nie obciążających Państwa budżetu.
Naszym klientom proponujemy szyby znanych marek, takich jak: Pilkington, NordGlass, Saint – Globain czy Securit.
Oferowane przez nas szyby idealnie będą pasować do takich aut jak: Audi, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Daewoo, Dodge, Fiat, Ford, FSO, Honda, Iveco, Jaguar, Jeep, Kia, Lada, Lancia, Rover, Mazda, Mercedes, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Skoda, Subaru, VW, Volkswagen, Nissan, Toyota, Volvo.

PROFESJONALNY MONTAŻ

W siedzibie naszej firmy w Białołęce chętnie przeprowadzimy dla Państwa usługi z zakresu profesjonalnego montażu szyb różnych producentów. Zapewniamy montaż szyb do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych.

WYMIANA, ODZYSKIWANIE SZYB SAMOCHODOWYCH
Naszą firmę cechuje profesjonalizm i rzetelność. Pracujemy jedynie z markowymi materiałami do montażu. Używamy klejów najwyższej jakości, które zacznie skracają czas usługi. Korzystamy także z profesjonalnych narzędzi oraz oczywiście naszego doświadczenia oraz specjalistycznej wiedzy, którą posiadamy. Warto również nadmienić, że prowadzimy odzysk naklejek (numer rejestracyjny pojazdu), listw oraz uszczelek. Przeprowadzana przez nasz zakład wymiana szyb samochodowych przebiega niezwykle szybko i solidnie. Z pewnością nie zawiodą się Państwo na nas!

NAPRAWA ODPRYSKÓW 100 zł !!!
Prowadzimy także naprawę szyb samochodowych, w tym odprysków oraz pęknięć. Naszym Klientom oferujemy naprawę odprysków w bezkonkurencyjnej cenie na rynku 100 zł! Dzięki naszej wiedzy nie będą Państwo zmuszeni do wymiany przedniej szyby. Wszelkie pajączki czy odpryski widoczne np. po uderzeniu kamienia nie stanowią dla nas problemu. Nowoczesna technologia oraz profesjonalne narzędzia naprawcze sprawią, że proces naprawy przebiegnie niezwykle sprawnie i szybko. Co więcej, gwarantujemy Państwu, że naprawiona przez nas szyba będzie idealna, zupełnie tak jak ta ledwo co zakupiona w sklepie. Pragniemy nadmienić, że szybę należy naprawić możliwie jak najszybciej, aby zniwelować zabrudzenia, które stworzą niekorzystny efekt optyczny. Świadczona przez nas usługa trwa zaledwie 30 minut. Po przeprowadzonej naprawie od razu możemy ruszyć w dalszą trasę.

USZCZELNIANIE SZYB
Prowadzimy także usługę uszczelniania szyb. Z wiekiem szyby stają się obluzowane. Konieczne jest sprawdzanie ich stanu. Zapewniamy usługę najwyższej jakości.

WKLEJANIE LUSTEREK WEWNĘTRZNYCH
Nasza firma zajmuje się wklejaniem lusterek wewnętrznych. Prowadzona przez nas usługa przebiega szybko i sprawnie.

SZKLENIE BUSÓW
Firma „Karad” prowadzi także szklenie busów. Oferujemy usługę najwyższej jakości.

NAPRAWA MECHANIZMÓW PODNOSZENIA SZYB
Nowoczesne auta posiadają specjalne systemy usprawniające pracę szyb. Automatyczne szyby jednak ulegają co jakiś czas awariom. Nasza firma dba także o ten aspekt. Chętnie naprawimy Państwa mechanizm podnoszenia szyb.

FACHOWE DORADZTWO
Naszym Klientom gwarantujemy usługi najwyższej klasy. Wszystkie usługi poprzedzone są rozmową z fachowcem, który doradzi Państwu w wyborze odpowiedniej szyby do Państwa pojazdu. Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra pracownicza chętnie doradzi Państwu w wyborze. Zapraszamy do naszej firmy!

Promocja! Do każdej usługi wymiany lub naprawy szyby udzielamy 20% rabatu na usługi wulkanizacyjne