Prostowanie Felg


Nasza firma wykona dla Państwa prostowanie felg wszystkich typów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wykwalifikowanym pracownikom spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.


Posiadamy nowoczesny sprzęt, dzięki któremu prostujemy felgi różnych rozmiarów, a nowoczesne technologie pozwalają nam robić to szybko i sprawnie. Naprawa w naszym punkcie jest gwarancją sukcesu.


Naprawiamy takie typy felg jak:
- aluminiowe,
- stalowe,
- nieprzelotowe.

Skrzywione, uszkodzone czy pęknięte felgi to zarówno wynik jazdy po dziurawych drogach, jak też samego stylu prowadzenia samochodu. Doskonale wiemy, że prostowanie felg bardzo często jest skutkiem wjeżdżania na wysokie krawężniki, pokonywanie z dużą prędkością progów ograniczających oraz gwałtowne manewry na niewyrównanej nawierzchni. Już pokonanie krawężnika o średniej wysokości z nieodpowiednią prędkością może okazać się fatalne w skutkach. Dlatego nasz serwis świadczy Państwu profesjonalną usługę prostowania felg.

Mimo że prostowanie felg jest obecnie możliwe niezależnie od ich rodzaju to właśnie skala uszkodzenia mówi o tym czy jest możliwe przywrócenie pierwotnego stanu temu elementowi. Warto pamiętać że podczas prostowania mocno uszkodzonych części może dojść do ich pęknięcia, wówczas konieczne jest spawanie oraz dalsza obróbka felg (w takim przypadku koszty usługi wzrastają). Podczas usługi prostowania korzystamy z nakładek wysokiej jakości, idealnie dopasowanych do kształtu felgi oraz siłownika hydraulicznego.

NAPRAWIAMY FELGI SAMOCHODOWE KAŻDEGO TYPU.

Promocja! Do każdej usługi wymiany lub naprawy szyby udzielamy 20% rabatu na usługi wulkanizacyjne